Udhëtim në Vjenë 4 ditë 150 €

Vjenë 4 ditë 150 €

Në çmim përfshihet:
1. Fluturimi vajtje – ardhje

2. Akomodimi ne Hotel Best Western Plus Amedia Wien 4* në qëndër të qytetit
3. Mëngjeset për të gjitha ditët e qëndrimit.

KUJDES: Çmimet më poshtë janë referenciale dhe momentale. Çmimet rriten me shitjen e biletave apo dhomave në hotel. Per data dhe destinacione mos hezitoni të na kontaktoni : + 355 69 99 61 122 / +355 68 33 33 887

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *