Udhëtim në Amsterdam 4 ditë 215 €

Amsterdam 4 ditë 215 €

Në çmim përfshihet:
1. Fluturimi vajtje – ardhje

2. Akomodimi ne Hotel King ‘ S Court 3* në qëndër të qytetit
3. Mëngjeset për të gjitha ditët e qëndrimit.

KUJDES: Çmimet më poshtë janë referenciale dhe momentale. Çmimet rriten me shitjen e biletave apo dhomave në hotel. Per data dhe destinacione mos hezitoni të na kontaktoni : + 355 69 99 61 122

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *